Služby

Široká ponuka prepravy tovaru

Moderný vozidlový park značky Scania pre široké spektrum odťahových potrieb

Naša široká možnosť prepravy tovaru zahŕňa viaceré riešenia, aby sme vyhoveli vašim potrebám. Bez ohľadu na to, či ide o prepravu vozidiel, paletizovaného tovaru alebo ťažkých strojov, naše odťahové a prepravné služby sú navrhnuté tak, aby poskytovali efektívne a spoľahlivé riešenia pre vaše logistické výzvy. 

SPOLOčNOSť REčIčáR

Preprava odťahovým špeciálom

Naša preprava odťahovým špeciálom ponúka spoľahlivé a bezpečné riešenie pre vozidlá aj ťažké stroje. S maximálnou nosnosťou 15 ton dokážeme odtiahnuť nielen osobné autá a dodávky, ale aj nákladné vozidlá a stavebné stroje. Nech sa nachádzate kdekoľvek na Slovensku alebo v zahraničí, sme tu, aby sme zabezpečili bezproblémovú prepravu vášho majetku.

SPOLOčNOSť REčIčáR

Preprava plachtovým vozidlom

Naša preprava plachtovým vozidlom je navrhnutá s ohľadom na maximálnu flexibilitu a efektivitu. S hydraulickým čelom a možnosťou nákladky zboku dokážeme bez problémov manipulovať s paletizovaným tovarom až do hmotnosti 10 ton. Bezpečná preprava a spoľahlivé doručenie sú našou prioritou, či už ide o prepravu lokálne na Slovensku alebo do zahraničia.“

Nonstop odťahová služba v Poprade s odťahom až do hmotnosti 15 ton.