Kontakt

Zavolajte nám

Všeobecné otázky
Tel.: +421 903 116 140

Napíšte nám

Oslovte nás na adrese
odtahovkapp@gmail.com
autoskolapp@gmail.com

Pracovné hodiny odťahu

Pondelok - Nedeľa
24 hodín

Máte otázku?

Napíšte nám

Často sa pýtate

Odťah vozidiel, poľnohospodárskych či stavebných strojov, a prispôsobenie klientovým potrebám

Áno, odťahová služba Rečičár zamestnáva výhradne skúsených a licencovaných vodičov, ktorí sú odborníkmi vo svojom odbore. Majú potrebnú kvalifikáciu na vykonávanie odťahu vozidiel s maximálnou profesionalitou a bezpečnosťou.

Bezpečnosť vašich vozidiel a tovaru počas odťahového procesu je pre nás prioritou. Odťahová služba REČIČÁR používa moderné technológie a overené postupy na zabezpečenie vozidiel počas prepravy.  Používame špeciálne vybavenie, ako sú popruhy, reťaze a ochranné obaly, aby sme zabezpečili stabilnú a bezpečnú prepravu vašich vozidiel do ich cieľovej destinácie.

Ceny za naše odťahové služby sa líšia v závislosti od viacerých faktorov, ako sú vzdialenosť prepravy, typ vozidla, prípadné špeciálne požiadavky a ďalšie individuálne faktory. Naša cena je založená na transparentnosti a spravodlivosti, a preto vám poskytneme presné odhadované náklady po konzultácii a zhodnotení vašich konkrétnych potrieb. Naším cieľom je ponúknuť konkurencieschopné ceny pri zachovaní najvyššej úrovne služieb a bezpečnosti pre našich klientov. Pre hrubší výpočet ceny sa pozrite, prosím, na stránku cennik.

Áno, máme komplexné poistenie, ktoré pokrýva prípadné škody počas odťahových operácií. Sme zaviazaní k zabezpečeniu bezpečnej a spoľahlivej prepravy vašich vozidiel, a naše poistenie je ďalším krokom k zaručeniu vášho pokojného srdca. Pokiaľ by sa vyskytla nejaká nešťastná situácia, naša spoločnosť je plne pripravená a schopná konať v záujme náhrady za prípadné škody.

Áno, naša odťahová služba Rečičár je k dispozícii aj mimo bežných pracovných hodín, vrátane víkendov, sviatkov a nočných hodín. Rozumieme, že nečakané situácie sa môžu vyskytnúť kedykoľvek, a preto sme pripravení poskytnúť vám spoľahlivú pomoc a riešenie 24/7. Stačí nás kontaktovať a my sme tu, aby sme vám pomohli v každom momente, kedy nás potrebujete.

Nonstop odťahová služba v Poprade s odťahom až do hmotnosti 15 ton.